LIMTOVANÁ EDICE

Čokoláda Janek x First Crack Coffee (káva - kešu - sůl)

105 Kč
Skladem (>5 ks)

Nadělte sobě nebo svým blízkým ten nejsladší dárek!

Kategorie: Čokolády Janek

Pokud patříte mezi milovníky naší kávy, kvalitní čokolády a zároveň dokážete ocenit kus poctivé práce, je pro vás naše limitovaná vánoční edice čokolád Janek tim pravým. Ochutnejte spojení řemeslné čokolády s naší výběrovou kávou ve variantách naše káva - maliny nebo naše káva - kešu - sůl. Na obal lze připsat věnování pro obdarovaného. Čokoládu lze zakoupit samostatně nebo ve speciální dárkové sadě s balením vánoční kávy Java Frinsa Edun #1.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čokoládovna JANEK je malou čokoládovnou, která od konce roku 2015 vyrábí kvalitní čokolády v Uherském Brodě ležícím na úpatí Bílých Karpat ve Zlínském kraji.

Tak tedy – od roku 2015 jsme oficiálně čokoládovnou. Českou, poctivou a domácí. To znamená, že si u nás všechno tvoříme sami. Že si pečlivě vybíráme jen ty nejkvalitnější suroviny a že to od nás pak tak nějak líp chutná. 

Není nás moc, ale zvládáme toho až až. Od těch nejdrobnějších pralinek po hromady firemních čokolád na zakázku. Hořké, mléčné, s ovocem i solí. Různé, ale pro nás vlastně pořád stejné. Nerozlišujeme co, s čím a pro koho. Děláme jediné. Děláme totiž čokoládu bez výmluv.