Tip

Costa Rica Nace La Pascuala

290 Kč
Skladem (> 5 ks)

Naše letošní vánoční edice.

Kategorie: First Crack Coffee
Hmotnost: 250 g

COSTA_RICA_NACE_LA_PASCUALA_250G_info

 

Kávou letošních Vánoc bude ve First Crack Coffee jihoamerická Costa Rica Nace La Pascuala. Říkáte si, že Costa Rica nebývá kvůli své vyšší aciditě doslova "váš šálek kávy"? Není potřeba se obávat. Nace La Pascuala nás velmi překvapila svou oříškovo-čokoládovou chutí. Opravdu lákavá vánoční kombinace, že? 

Ať už sami preferujete sladší tóny kávy či chcete obdarovat jiného kávového nadšence, s touto kávou nesáhnete vedle. A aby byl dojem z vánočního dárku dokonalý, tato káva se prodává ve speciálním balení. V naší prodejně hledejte bílý sáček a vánoční zlato-vínovou etiketou.

 

region:  Desamparados, San Jose odrůda:  Catuai zpracování:  Promyté
nadmořská výška:  1 350 m.n.m. farma:  Finca La Pascuala farmář:  Eduardo Navarro Ceciliano
sklizeň:  2019        

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

First Crack Coffee je prémiová řada našich káv. Jsou určené pro náročnější zákazníky, kteří si potrpí na vysokou kvalitu. Jedná se o výběrové kávy s velmi vysokým cuppingovým skóre. Tyto kávy vždy pečlivě sezónně vybíráme na základě cuppingu. Klademe důraz na výraznou chuť a aroma. Nebojíme se ani vyšší acidity a snažíme se, aby espresso nebo filtr z kávy s označením First Crack Coffee byly vždy výjimečným chuťovým zážitkem.fcc