Značka: KeepCup

KeepCup - Velocity (340ml)

505 Kč
Skladem (1 ks)

Designový a ekologický hrnek KeepCup. 

Kategorie: Hrnky
Objem: 340 ml

Vakuový termohrnek Travel Cup je vhodný na doma i na cesty autem nebo MHD. Hodí se do všech běžných automobilových držáků nápojů. 

Hrnky jsou vyrobeny z netoxických materiálů a neobsahují škodlivé BPA a BSP složky. Hrnek můžete bez obav vložit do myčky nádobí na horní rošt, víčko snese teplotu nápoje 100 ° C


Objem:  340 ml
Rozměry:  celková výška – 125 mm, průměr  – 62 mm
Hmotnost:  0,270 kg
Materiál:  sodno-draselné sklo, LDPE, silikon 
Vlastnosti:  BPA free, možnost rozložit na 4 díly, barista friendly
Údržba:  je možné ho umývat v myčce na nádobí – vrchní šuplík

hrnek, termohrnek, eco, kelímek

KeepCup je australská značka ekologických hrnků, které posbíraly spoustu ocenění.

Vše začalo v roce 1998, kdy si sourozenci Forsythovi otevřeli řetězec obchodů BlueBag, kde prodávali čerstvé sendviče, saláty a také kávu s sebou. Nelíbila se jim ale velká spotřeba materiálů a zbytečné znečišťování životního prostředí. A tak se zrodil nápad na výrobu kvalitních hrnků v příjemném designu, které by se daly používat znovu a znovu.

"KeepCupy" jsou ekologickénetoxické, nahrazují plastové kelímky na jedno použití a káva a čaj v nich vydrží až o 30 minut déle horké, než v normálním hrnku.

Zároveň jsou vhodné do mikrovlnky i myčky nádobí. Jejich minimálně čtyřletá životnost je dalším dobrým argumentem, proč mít hrnek KeepCup a šetřit tak životní prostředí. A když ještě navíc vypadají tak dobře...