Značka: KeepCup

KeepCup - Espresso (340ml)

605 Kč
Skladem (1 ks)

Designový a ekologický hrnek KeepCup. 

Kategorie: Keep Cup
Objem: 340 ml

Vakuový termohrnek Travel Cup je vhodný na doma i na cesty autem nebo MHD. Hodí se do všech běžných automobilových držáků nápojů. Nápoje udržuje teplé až 4 hodin, studené až 8 hodin.

 

Zcela nový hrnek, je vyrobený z extra odolného tvrzeného sodno-draselného skla, které je odolné vůči mechanickému a tepelnému poškození

Rozměry: 6,2 x 11,1 cm 
Objem: 340ml
Váha: 0.270 kg

Korkový kroužek kolem hrnku pochází z dubového Portugalského lesa a je lehký, recyklovatelný, antibakteriální a má skvělé tepelné vlastnosti.

Nově přepracované plastové víčko má přidané kvalitní těsnění a pohyblivé zarážky proti nechtěnému protečení i rychlému vychladnutí a také zvětšený trojúhelníkový otvor na pití, pro lepší zážitek z vůně vašeho nápoje.

Hrnky jsou vyrobeny z netoxických materiálů a neobsahují škodlivé BPA a BSP složky.

 

hrnek, termohrnek, eco, kelímek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

KeepCup je australská značka ekologických hrnků, které posbíraly spoustu ocenění.

Vše začalo v roce 1998, kdy si sourozenci Forsythovi otevřeli řetězec obchodů BlueBag, kde prodávali čerstvé sendviče, saláty a také kávu s sebou. Nelíbila se jim ale velká spotřeba materiálů a zbytečné znečišťování životního prostředí. A tak se zrodil nápad na výrobu kvalitních hrnků v příjemném designu, které by se daly používat znovu a znovu.

"KeepCupy" jsou ekologickénetoxické, nahrazují plastové kelímky na jedno použití a káva a čaj v nich vydrží až o 30 minut déle horké, než v normálním hrnku.

Zároveň jsou vhodné do mikrovlnky i myčky nádobí. Jejich minimálně čtyřletá životnost je dalším dobrým argumentem, proč mít hrnek KeepCup a šetřit tak životní prostředí. A když ještě navíc vypadají tak dobře...