Doprava zdarma
Značka: Bonavita

Rychlovarná konvice BV382510

2 600 Kč
Na dotaz

Špičkově vybavená elektrická konvice Bonavita BV382510V o objemu 1,0 litru.

Kategorie: Konvice
Položka byla vyprodána…

Digitální nerezová rychlovarná konvice Bonavita BV382510V na 1 litr vody s nastavitelnou teplotou a hubicí ve tvaru labutí šíje. Ideální pro přípravu kávy v dripperu. Špičkově vybavená elektrická konvice Bonavita BV382510V o objemu 1,0 litru umožňuje díky tradičnímu designu hubice ve tvaru labutí šíje precizně zalévat kávu v dripperu.

Elegantní provedení z broušeného nerezu skvěle vypadá. A digitálně nastavitelná teplota vám zase usnadní přípravu například kávy z french pressu či zeleného čaje. Zkrátka ideální nástroj pro přípravu perfektního horkého nápoje.

 

 

Přesné nastavení teploty:

Konvice Bonavita BV382518V o objemu 1,7 litru umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 60-100 °C, kterou lze na digitálním displeji zobrazit s přesností na jediný stupeň. Perfektně se tak hodí pro přípravu kávy z dripperu či french pressu, případně zeleného čaje. 1 000 wattů pro rychlý ohřev

Nikoho nebaví čekat. S topnou spirálou o výkonu 1 000 W ale rozhodně čekat nebudete. Ta nejenže přispívá k tomu, abyste si mohli svůj oblíbený nápoj připravit o něco rychleji, ale také pomáhá konvici precizněji udržovat nastavenou teplotu.

Udržování teploty:

Potřebujete mít horkou vodu vždy po ruce, abyste mohli kávu či čaj zalít okamžitě a bez čekání? Konvice BV382518V disponuje funkcí udržování teploty, díky které budete mít po dobu až jedné hodiny připravenou vodu přesně o vámi požadované teplotě.

 

Digitální rychlovarná konvice Bonavita BV382510V v kostce:

- Přesné nastavení teploty v rozsahu 60–100 °C

- Rychlý ohřev díky výkonné 1 000W spirále

- Udržování teploty po dobu až jedné hodiny

- Stopky pro snadné sledování času louhování

- Hubice ve tvaru labutí šíje pro přesné nalévání

- Povrch z broušeného nerezu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka kávovarů Bonavita proslula po celém světě svou filozofií jednoduchosti. V jejím pojetí se skvělá káva i čaj dají uvařit až neuvěřitelně snadno. Cesta k tomu přitom vůbec jednoduchá nebyla. Za dokonale fungujícími výrobky Bonavita stojí celé roky tvrdé práce, testování a vývoje.

Důležitý ale není nekonečný výzkum, ladění produktů, ochutnávání výsledků ani získané ceny a certifikáty. Důležité je jen jedno. S kterýmkoli výrobkem Bonavita bude vaše cesta k perfektnímu nápoji snadnější než kdy předtím.