Doprava zdarma
Značka: Brewista

Smart Pour™ Variable Temperature Kettle + 100g kávy na ochutnání

2 599 Kč
Na dotaz

Rychlovarná konvice na vodu Brewista s nastavitelnou teplotou, stopkami a úzkou hubicí pro přesné zalévání. Objem 1,2l. 

Kategorie: Konvice
Položka byla vyprodána…

Konvice Brewista Smart Pour™ spojuje jedinečný design s technickou dokonalostí. V elegantním nerezovém těle s hubicí ve tvaru labutí šíje se ukrývá důmyslný přístroj, který pro vás ohřeje vodu s přesností na jeden jediný stupeň Celsia. Nalévá pomalu a rovnoměrně, pohodlně se drží a díky uloženým teplotním režimům připraví vodu na kávu nebo čaj přesně, jak potřebujete.Objemná kráska

Tělo konvice o velkorysém objemu 1,2 litru kontrastuje s její tenkou hubicí. Tvar labutí šíje vytváří pomalý, stejnoměrný proud vody, s nímž máte dokonalou kontrolu nad naléváním. Provedení z robustní broušené oceli garantuje dlouhou životnost.

 

 

Praktické zpracování

Dobu nalévání odměřují integrované stopky. I přes velký objem se s konvicí pohodlně pracuje díky tvarovanému držadlu a kruhové základně. Nikde nepřekáží žádný kabel, není potřeba vracet konvici v přesně dané pozici. S digitálním displejem máte přehled o aktuální teplotě vody, a to i když je konvice vypnutá.

Chytré funkce

Uložit si můžete až šest různých nastavení v rozmezí 20–100 °C podle svých oblíbených nápojů. Funkce Auto Start ohřeje vodu na čas, který si zvolíte. Představte si tu slast: vstanete a voda na kávu nebo čaj už je připravená! Spěchat ke konvici rozhodně nemusíte, teplotu vody drží celou hodinu. Zapomnětlivé potěší funkce Auto Off – pokud konvici 60 minut nepoužíváte, sama se vypne.

Digitální rychlovarná konvice Brewista Smart Pour™ v kostce:

Přesné a rovnoměrné nalévání hubicí ve tvaru labutího krku

Štědrý objem 1,2 litru

Volitelná teplota 20–100 °C s přesností na 1 °C

Automatické ohřátí vody na požadovaný čas

Stálá teplota po dobu jedné hodiny

Automatické vypnutí při nečinnosti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Brewista se na trhu objevila v roce 2014. Jedná se o spolupráci designérů, inženýrů a nadšenců do kávy a čaje. Brewista se zaměřuje především na produkci výrobků pro kávový a čajový průmysl a patří mezi světové špičky. 

Firma sídlící ve státě Wyoming v USA spojuje nejvyšší úroveň technologie s řemeslnou zručností. V její nabídce najdete nespočet produktů jako systémy pro přípravu cold brew, pomocníky pro alternativní přípravy kávy, baristické váhy, varné konvice či jednoduché servírovací konvičky. Výrobky Brewista jsou oblíbené mezi milovníky kávy i čaje. Jsou praktické, jednoduché elegantní.