555 Výlety s gastromapou Lukáše Hejlíka!

399 Kč
Skladem (5 ks)

V 555 najdete spousty tipů na výlety, které můžete spojit se skvělými podniky, kam se dá zajít na výbornou kávu, jídlo či pivo.

Kategorie: Literatura

Autor v knize 555 – Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka vyráží na 100 nádherných míst po celé České republice a mapuje v jejich okolí dostupné podniky, kam můžete zajít na fajn jídlo, kafe, sladký, pivo nebo třeba večerní drink.
A co všechno kromě 555 gastrotipů pro vás Lukáš vysype ze svého cestovatelského báglu? Každý výlet popíše a vždy ho doprovodí fotografií od respektovaných českých fotografů a cestovatelů. Partner Kudyznudy.cz přihodí další možnosti, kam se v dané lokalitě podívat. Pomocí QR kódu Mapy.cz si budete moct stáhnout celý výlet i Lukášovy tipy do navigace. A mimochodem, každý z výletů bude mít v knize napárovanou skladbu, kterou lze načíst v aplikaci Spotify.
A co je hlavní? I s novou knihou můžete vyrazit sbírat razítka ze svých návštěv, však všechny ty skvělé podniky se na vás už netrpělivě těší! Věříme, že gastroturistika bude moci brzy znovu začít!

 

Knížku můžete zakoupit také u nás, v kavárně Káva Poděbrady na náměstí a získat tak první razítko do vašeho nového průvodce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: