Doprava zdarma
Značka: Rhinowares

Mlýnek Rhino Coffee Hand Grinder

1 145 Kč
Skladem (2 ks)

Celonerezový ruční mlýnek s keramickými kameny a velmi přesně nastavitelnou hrubostí mletí. 

Kategorie: Mlýnky

Rhino Hand Coffee Grinder je novinkou mezi mlýnky na kávu, který tak trochu navazuje na řadu mlýnků značky Porlex.

Celé jeho tělo je vyrobeno z nerezové oceli, uvnitř skrývá konické keramické kameny, které jsou plně nastavitelné na hrubost mletí od espressa po french press.

Od konkurence se mlýnek vyznačuje především vysokou konzistencí mletí, docílené díky vylepšenému systému zavěšení kamenů. Klička lépe drží na mlýnku a zajišťuje kvalitní páku, díky které je mletí velmi pohodlné. Oceníte také protiskluznou objímku na mlýnku nebo jeho kompaktní design.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Australská společnosti Rhinowares je dokonale navržena již od svého vzniku. Toto o ní alespoň tvrdí tým, který stojí za jejím zrodem. Firma ze čtvrti Adamstown v Novém jižním Walesu vznikla na základě prvků, které v té době kávový svět postrádal. Kombinace trvanlivosti, inovace a ceny. K výrobě jsou používány kvalitní a odolné materiály. Výsledkem není jen výrobek s dlouhou životností a skvělými vlastnostmi, ale také s designem, který bude lahodit Tvému oku. V nabídce Rhinowares si jistě vybereš mezi skvělými konvičkami, mlýnky, teploměry, odklepávači na kávu a dalšími pomocníky, které ti zpříjemní den za kávovarem.