Značka: Timemore

Mlýnek Timemore C2 (RED)

2 190 Kč

Designový mlýnek od značky Timemore

Kategorie: Mlýnky
Položka byla vyprodána…

Tento mlýnek má celohliníkové tělo a povrchovou úpravu, která umožňuje lepší držení. Je zabalený v originální krabičce, kde každá věc má své místo a tak je zabráněno jakémukoliv poškození či odření.

Uvnitř mlýnku najdeme kameny z tvrzené oceli a 2 ložiska pro kvalitní a konzistentní mletí. Mlýnek pojme až 25 g kávy. Přesné skokové nastavení hrubosti mletí je samozřejmostí. Pokud si přejete kvalitnější mlýnek a očekáváte dobrý výsledek, je to ten pravý pro vás.

 

timemore_c2

 

Co od mlýnku čekat:

  • kvalitní konstrukci
  • konzistentní mletí
  • precizní nastavení hrubosti

Obsah balení:

  • mlýnek
  • čistící štěteček
  • cestovní látkový pytlík

  

Barva: Červená

Objem: 25 g kávy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Timemore je profesionální značka, která vyrábí baristické pomůcky a prémiové mlýnky. Timemore byla založena v roce 2012 v Číně několika velkými milovníky kávy. Na základě potřeby pít výběrovou kávu vyrábí značka Timemore originální pomůcky, jak pro profesionální baristy, tak i pro amatéry pro domácí použití. 

  

Značka Timemore věří, že úžasná síla umění a řemesla může lidem pomoci si užít pomalý život v rušném světě. Timemore věnuje velké úsilí a čas k vytváření nových produktů, jelikož milují kávu bez jakýchkoliv kompromisů. Timemore se stává značkou se stále větší důvěrou od milovníků výběrové kávy. Timemore doufá, že svým zákazníkům předají myšlenku pomalého života, estetický design a orientaci na skvělý výsledek.