Doprava zdarma
Značka: Wilfa

Mlýnek Wilfa Svart WSCG-2 automatický + 100g kávy na ochutnání

3 100 Kč
Skladem (1 ks)

Mlýnek Wilfa je vhodný jak pro začínající kávomilce, tak i pro zkušené domácí baristy.

Kategorie: Mlýnky

Mlýnek Wilfa je vhodný jak pro začínající kávomilce, tak i pro zkušené domácí baristy. Kromě elegantního designu oceníte hlavně robustní mlecí kameny, které zajišťují rychlé a rovnoměrné mletí. Nastavení hrubosti mletí má pět stupňů, vestavěný časovač umožňuje přesné nastavení každé dávky kávy. Mlýnek je také vybaven systémem ochrany proti přetížení motoru. Wilfa je tradičním severským výrobcem domácí elektroniky, na trhu působí už od roku 1946. Mimo skandinávské země se na její výrobky v Evropě dosud dalo narazit jen zřídka. Jsme moc rádi, že je nyní můžeme představit i v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Norská firma Wilfa se sídlem ve městě Hagan byla založena roku 1948. Během své existence se dynamicky rozrůstala a nyní je jedním z nejpřednějších světových dodavatelů domácí elektroniky. Mezi hlavní znaky  této společnosti patří kvalita, design, bezpečnost a inovace. Její vizí je poskytnou všem svým uživatelům každodenní dobrou zkušenost. Zaměstnanci Wilfy se proto pečlivě  věnují navrhování, vývoji a testování výrobků, které člověku zpříjemní každou všední činnost.

Mezi produkty najdeš klasické vybavení domácností jako jsou pekárny, odšťavňovače, mixéry, grily a spoustu dalšího. V baristickém světě je Wilfa známá především díky své řadě Wilfa Svart. Pod tímto označením si můžeš zakoupit elektrické mlýnky, filtrační kávovary, pour overy či varné konvice. Díky elegantnímu designu a špičkové kvalitě se přístroje Wilfa Svart stanou skvělým partnerem pro přípravu té nejlepší kávy.