OBCHOD A ESPRESSO BAR

IMG_6324

JSME OTEVŘENI VŠEM ALTERNATIVÁM. Jsme otevřeni dobrým nápadům, milým lidem a pejskům! Především máme čerstvě praženou kávu, kterou si sami pražíme pod značkami Amáres Coffee a First Crack Coffee. A neděláme jen espresso a cappuccino. Děláme i další (i nevšední) kávové nápoje na bázi espressa, ale také rádi připravujeme alternativní metody přípravy kávy – nejčastějí „drip“ Hario V60 nebo Chemex. 

Kromě přípravy kávy nabízíme široký sortiment kávového příslušenství - kvalitní mlýnky, drippery (např. V60, Chytráčka nebo Aeropress), filtry, konvičky, čističe espresso přístrojů, tampery (na urovnání kávy do páky) a další nezbytné příslušenství. 

fadfa_v2_1

Nepijete kávu? Nevadí. Můžete si vybrat například ze sortimentu čokolád – od různých druhů horké čokolády jako nápoje, až po úchvatné tabulkové z brněnské čokoládovny Ajala. Na výběr je z širokého sortimentu delikátních chutí.

V mrazivých dnech vás zahřejí poctivé čaje malé anglické firmy Teapigs. Můžete si je dát opět u nás, nebo si odnést domů sáčky. V létě nabízíme i jejich ledovou variantu. K k osvěžení máme také místní břežanské mošty a cidery Apple Magnetic Cider. Z dalekých Bílých Karpat máme nápoje Zen v bio kvalitě a náš oblíbený nápoj Divoženka, který ještě určitě neznáte. Pro zpestření jakékoliv chvíle si připijte vínem z nejstarší vinice v ČR. Díky spolupráci s Vinnými sklepy Kutná Hora pro vás máme úžasná vína v bio kvalitě, která se jako jediná v České republice pyšní označením Demeter (od roku 1928, nejúznavanější certifikace biodynamického zemědělství). I víno otevřeme k posezení nebo si můžete odnést lahev domů.

frank_v2
 
Nestíháte vypít svůj ranní šálek z porcelánu, ale představa kávy s sebou v papírovém kelímku vás zrovna neláká? Řešením je Frank Green. Nejen, že tento unikátní termohrnek udrží nápoj při správné teplotě, zároveň je i designovým doplňkem dle vašeho stylu. V našem obchodě si můžete zvolit barvu těla hrnku, víčka i tlačítka, čímž získáte svůj jedinečný Frank Green. Dostupný je v několika velikostech (230 ml až 740 ml) a v provedení plast nebo nerez. Nadále nabízíme i hrnečky Keep Cup či ekologický Ecoffee Cup. 
Věříme, že si náš espresso bar zamilujete a budete se k nám často vracet.

 

OTEVÍRACÍ DOBA:

Pondělí - Pátek  9:00 - 17:00
Sobota

9:30 - 15:00

Neděle Zavřeno

 

KDE NÁS NAJDETE:

v Husově ulici – hned za náměstím ve dvoře naproti OD Růžový slon (Albert). Nebojte se vstoupit do pasáže, naleznete nás hned vpravo.