Značka: Hario

Hario V60-02 sada (PLAST)

435 Kč
Skladem (2 ks)

Krásný a promyšlený set pro začínající kávomilce.

Kategorie: Příprava kávy
Druh přípravy: V60

Připravujete si filtrovanou kávu opravdu rádi? Tak pro vás máme připravenou sadu Hario V60 Pour over Kit, která obsahuje vše důležité pro přípravu skutečně dokonalého drippu. Japonská společnost Hario je jedničkou na trhu s drippery na filtrovanou kávu a dalším kávovým příslušenstvím.

Sada obsahuje plastový dripper Hario V60-02, díky kterému si připravíte 1 až 4 skvělé šálku filtrované kávy. Následně v balení naleznete skleněnou konvici Hario o objemu 700 ml a 100 kusů bílých papírových filtrů. Abyste připravili opravdu dokonalou kávu jako dárek od nás dostanete i odměrku na kávu.

Vše na jednom místě, v jednom balíčku a hlavně bez žádných kompromisů!

Obsah balení:

  • 1x Hario V60-02 (plast)
  • 1x Konvice Hario 700 ml
  • 100ks papírových filtrů pro Hario V60-02
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Plast? 28.4.2021 18:34
Dobrý den. Našel jsem stejnou značku jen v keramickém provedení. https://eshop.lazenskakava.cz/dripper-hario-v60-01-keramicky.html?search_query=hario&fast_search=fs . Máte jej také v nabídce ?
Odpovědět

Hario je japonská světově proslulá značka, jejíž název zná každý opravdový milovník kávy. Kořeny této firmy sahají až do roku 1921, kdy byla založena čistě jako sklenářská firma, která se zaměřovala na výrobky užívané v chemii a fyzice. Historie velmi dlouhá a složitá, ale jistě každý ocení změnu zaměření na výrobky pro přípravu kávy i čajů.

Všechny jejich výrobky jsou perfektně zpracované, kvalitní a praktické.