Značka: Hario

Hario V60 Drip Decanter

645 Kč
Skladem (2 ks)

(VDD-02B)

Kategorie: Příprava kávy
Druh přípravy: V60
Objem: 700 ml
Šířka: 135 mm
Hloubka: 125 mm
Výška: 198 mm

Pokud to s filtrovanou kávou myslíte skutečně vážně, nebo jen máte rádi vše hezky pohromadě, oblíbíte si Hario V60 Drip Decanter, který je tvořen plastovým dripperem V60, elegantním dekantérem z borosilikátového skla a 40 ks papírových filtrů Hario vel. 02.

Vše v designu řady V60. Celá sada si Vás podmaní svojí nesmírnou elegancí a praktičností. Jednoduše vložíte dripper do dekantéru, vložíte do filtru, středně hrubě namletou kávu, zalijete a užíváte si pohled na právě se filtrující čerstvou kávu.

Dekantér Vás překvapí svojí lehkostí a uživatelskou přívětivostí. Karafa je obejmuta silikonovým tepluvzdorným korzetem, který chrání před popálením. Karafu tak můžete velmi snadno držet v ruce.

 

Obsah balení:

- plastový dripper
- skleněný dekantér
- 40 ks papírových filtrů

Rozměry:

- Š135 × H125 × V198mm  

Objem:

- 700ml (1-4 šálky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hario je japonská světově proslulá značka, jejíž název zná každý opravdový milovník kávy. Kořeny této firmy sahají až do roku 1921, kdy byla založena čistě jako sklenářská firma, která se zaměřovala na výrobky užívané v chemii a fyzice. Historie velmi dlouhá a složitá, ale jistě každý ocení změnu zaměření na výrobky pro přípravu kávy i čajů.

Všechny jejich výrobky jsou perfektně zpracované, kvalitní a praktické.