Značka: Rhinowares

Rhino™ Coffee Waste Tube

899 Kč
Skladem (1 ks)

Vyklepávač na puky z kávové sedliny. 

Kategorie: Příprava kávy
Druh přípravy: Espresso

Asi každý častý uživatel pákového kávovaru, ať již doma či v kavárně nebo baru, už musel řešit onu pověstnou otázku „kam s ním“. Tedy, kam s použitou sedlinou neboli „lógrem“ z páky kávovaru. Že je to jednoduché a stačí odpadkový koš? Možná ano, ale jen do chvíle, než ho masivní pákou kávovaru při vyklepávání zohýbete a promačkáte natolik, že vám nezbude než si pořídit nový. A potom je tu ten hluk...

S odklepávačem a zásobníkem na použitou kávu Rhinowares Domestic však budou všechny tyto starosti minulostí. Je to totiž mnohem víc než jen plastový kyblík na kávu. Díky chytré gumové příčce vyklepete páku bez hluku či rizika jejího poškození, a protože je vyroben z kvalitního plastu, vydrží vám knockbox téměř věčně. Díky gumové základně je navíc stabilní a nesklouzne vám z pracovní desky. A můžete ho bez problémů mýt v myčce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Australská společnosti Rhinowares je dokonale navržena již od svého vzniku. Toto o ní alespoň tvrdí tým, který stojí za jejím zrodem. Firma ze čtvrti Adamstown v Novém jižním Walesu vznikla na základě prvků, které v té době kávový svět postrádal. Kombinace trvanlivosti, inovace a ceny. K výrobě jsou používány kvalitní a odolné materiály. Výsledkem není jen výrobek s dlouhou životností a skvělými vlastnostmi, ale také s designem, který bude lahodit Tvému oku. V nabídce Rhinowares si jistě vybereš mezi skvělými konvičkami, mlýnky, teploměry, odklepávači na kávu a dalšími pomocníky, které ti zpříjemní den za kávovarem.