Značka: Timemore

Timemore - French Press (600ml)

450 Kč
Na dotaz

French press je jednou z nejrozšířenějších a nejjednodušších metod přípravy filtrované kávy

Kategorie: Příprava kávy
Objem: 600 ml
Materiál: sklo, plast, nerezová ocel
Položka byla vyprodána…

Osvědčená kvalita, elegance a neskutečná nádhera! Dvě vrstvy jemného sítka vám pomohou k dokonalému oddělení kávové sedliny.

Nestárnoucí klasika opatřená kovovým filtrem. Nádoba zajistí perfektní teplotní stabilitu, píst se dvěma vrstvami jemného sítka vám pomůže oddělit sedlinu.

Získáte šálek silné kávy s plnou chutí.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Timemore je profesionální značka, která vyrábí baristické pomůcky a prémiové mlýnky. Timemore byla založena v roce 2012 v Číně několika velkými milovníky kávy. Na základě potřeby pít výběrovou kávu vyrábí značka Timemore originální pomůcky, jak pro profesionální baristy, tak i pro amatéry pro domácí použití. 

  

Značka Timemore věří, že úžasná síla umění a řemesla může lidem pomoci si užít pomalý život v rušném světě. Timemore věnuje velké úsilí a čas k vytváření nových produktů, jelikož milují kávu bez jakýchkoliv kompromisů. Timemore se stává značkou se stále větší důvěrou od milovníků výběrové kávy. Timemore doufá, že svým zákazníkům předají myšlenku pomalého života, estetický design a orientaci na skvělý výsledek.