Značka: Ajala

AFRODÍTÉ

128,80 Kč

60% CACAO 100% LÁSKY

Kategorie: Ajala (čokolády - sušenky)
Hmotnost: 45 g
Položka byla vyprodána…
 
Tuto krémovou čokoládu s lyofilizovaným mangem a kokosovým mlékem jsme vytvořili speciálně pro ženy. Jméno dostala po bohyni lásky, krásy a touhy a potěší vás nejen harmonickou chutí. Přidali jsme do ní totiž bylinky damiánu a ashwagandhu, které jsou vyhledávaným přírodním afrodiziakem.
 
Složení: kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva, bio kakaové máslo, bio sušené kokosové mléko, lyofilizované mango, ashwagandha, damiána, obsah kakaového podílu: 60 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Celé naše dobrodružství začalo, když kamarád Martin přivezl z Guatemaly čokoládu od původních obyvatel střední Ameriky. Ochutnávka této mayské čokolády pro nás byla neskutečným zážitkem, kdy se absolutní nadšení střídalo s překvapením z neobvyklé chuti. Bez velké nadsázky můžeme říct, že jsme prozřeli, protože čokoláda chutnala zcela jinak než ty, které jsme si dosud kupovali. Začali jsme se o čokoládu více zajímat a zjistili jsme spoustu zajímavých věcí. Třeba, že v Evropě není snadné poctivou a pravou čokoládu získat. Nebo že Československo bylo za první republiky třetím největším zpracovatelem kakaových bobů na světě. To vše nás inspirovalo k založení manufaktury AJALA CHOCOLATE.

A co vlastně ajala znamená? V mayském jazyce je to probuzení a přesně takové pocity bychom vám rádi předali. Aby vás už první kousek překvapil, probudil zvědavost i touhu po dalším poznávání.