Tip Doprava zdarma
Značka: Aerobie

Sada AeroPress

1 580 Kč 1 815 Kč Sleva 12 %
Na dotaz

Kompletní sada pro přípravu Aeropress

Kategorie: Dárkové sady
Položka byla vyprodána…

tato sada obsahuje:

Aeropress Aeropress:

  • Celoplastové provedení (nově potravinářský polypropylen BPA free) zajišťuje nízkou hmotnost, tepelnou odolnost, a odolnost proti poškození.
  • AeroPress můžete použít dvojím způsobem. Klasicky - jak doporučuje výrobce - tak i "obrácenou metodou".
  • Příprava kávy je velice rychlá a snadná.
  • Čištění je snadné: odšroubujete plastový držák papírového filtru a píst domáčknete, tím Vám vypadne použitý filtr i kávová sedlina. Poté stačí jen opláchnout vodou.
  • Vyvinutím určitého tlaku při přípravě kávy se dostane do šálku více aromatických látek a chuťové spektrum kávy je podstatně pestřejší.
  • Díky papírovému filtru dostanete průzračný nápoj bez drobných kousků pomleté kávy v šálku.
  • Celý proces přípravy kávy máte plně pod kontrolou. Můžete experimentovat s hrubostí mletí, množstvím kávy (doporučujeme 70 g/l), teplotou vody, délkou extrakce kávy a délkou a intenzitou protlačení kávy přes filtr.
  • Díky absolutní kontrole nad přípravou kávy je AeroPress vhodný právě pro domoácí přípravu výběrové kávy té nejlepší kvality.

Mlýnek Rhinowares Mini:

Zamilují si ho hlavně ti, kdo propadli chuti kávy z Aeropressu. Součástí mlýnku Rhinowares Mini je i adaptér, díky kterému mlýnek přesně zapadne do Aeropressu a můžete tak kávu namlít přímo do kávovaru. Spojení mlýnku Rhinowares Mini a Aeropressu je perfektní především na cesty.

Co mlýnek Rhinowares nabízí? jednoduché nastavení hrubosti mletí kávy ochranný obal pro transport kompaktní rozměry nerezové tělo keramické kónické kameny, kapacita na 21-23g kávy elegantní design certifikace zdravotní nezávadnosti.

Kvalitní nerezové provedení umožňuje jednoduché čištění, snižuje tvorbu statické elektřiny a krom toho zaručuje odolnost mlýnku proti poškození. Velkou výhodou mlýnku je masivní klička, která perfektně padne do ruky a při mletí dobře drží na mlýnku. Kónické keramické kameny zaručují kvalitní a rovnoměrné mletí se snadnou údržbou a čištěním.

Mlýnek tedy potěší jak precizností svého provedení, praktičností tak i elegantním designem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aerobie je americká firma specializující se na výrobu joj, létajících talířů a jiných házecích hraček pro lidi i zvířata. Mimo to je také výrobcem velmi populární novinky v přípravě kávy Aeropress-u.