Cascara - Costa rica

199 Kč
Skladem (>5 ks)

Kategorie: Naše produkty
Hmotnost: 0.2 kg

Jsme moc rádi, že vám můžeme představit naši novinku jménem Cascara. Že nevíte, co to je? Nedivíme se, dlouho nebyla v EU dostupná. Jedná o sušené kávové slupky z kávových třešní, ze kterých se dá připravit výborný teplý nápoj. Někdy se mu také říká "kávový čaj" a obecně má vyšší obsah kofeinu.

 

Její chuť je specifická podle druhu kávy, ze které slupky pocházejí. Nyní vám představujeme Cascaru z kostarické farmy Sonora. Stejný původ má i naše budoucí kávová novinka v řadě First Crack CoffeeV chuti jsou výrazné švestky nebo šípek, specifická je pro ni také úžasná sladkost.   

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

First Crack Coffee je prémiová řada našich káv. Jsou určené pro náročnější zákazníky, kteří si potrpí na vysokou kvalitu. Jedná se o výběrové kávy s velmi vysokým cuppingovým skóre. Tyto kávy vždy pečlivě sezónně vybíráme na základě cuppingu. Klademe důraz na výraznou chuť a aroma. Nebojíme se ani vyšší acidity a snažíme se, aby espresso nebo filtr z kávy s označením First Crack Coffee byly vždy výjimečným chuťovým zážitkem.fcc