NAŠE NOVÁ KAVÁRNA v Poděbradech na náměstí již otevřena.

Otevřeno každý den! Více v Naše kavárna.


Odběrné místo Praha pro osobní vyzvednutí e-shopových objednávek:

Tento týden dovolená.

Tip Doprava zdarma

Standart magazín (ročník 2019)

722 Kč 760 Kč Sleva 5 %
Na dotaz

Kompletní ročník 2019 nejoblíbenějšího magazínu o kávě.

Kategorie: Standart magazín
Položka byla vyprodána…

Standart Magazín


Standart magazín je tištěná magazín o kávové kultuře, který vznikl na Slovensku, ale dnes se rozrostl již do více než 80-ti zemí světa. Vydává ho parta kofeinových nadšence pro kvalitní žurnalistiku, design a kávovou komunitu.

Magazín vychází ve čtyřech jazykových verzích: česko-slovenštině, angličtině, japonštině a od minulého roku už i v ruštině. Formát je pro dnešní dobu specifický - navzdory vzestupu internetu a digitálních médií jsme se rozhodli zůstat u papíru. Tisk magazínu na dobrý papír nás nutí být náročnými na obsahovou a vizuální kvalitu toho, co děláme.

Formát Standardně je založen na důvěře předplatitelů a přispěvatelů. Magazín není prošpikovaný levnou reklamou a nevydařenými marketingovými slogany - každé nové číslo tvoří 130 stran kvalitního obsahu v 14-ti článcích, které píší profesionálové z celého světa.

 

Balení obsahuje čísla: 14, 15, 16, 17

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Standart magazín je printový magazín o kávovej kultúre, ktorý vznikol na Slovensku, no dnes sa rozrástol už do viac ako 60-tich krajín sveta. Vydáva ho partia kofeínových nadšencov pre kvalitnú žurnalistiku, dizajn a kávovú komunitu.