Standart č. 14

190 Kč
Na dotaz

Standart magazín je čtvrtletník zabývající se výběrovou kávou a životním stylem kolem ní. Časopis vydávájí na Slovensku a sleduje mezinárodní kávovou scénu. Ve významné mezinárodní soutěži získal druhé místo.

Kategorie: Standart magazín
Položka byla vyprodána…

Standar Magazín # 14 v sobě ukrývá rozmanitou škálu zajímavých témat, jejichž hlavním cílem je spojit pomyslnou propast mezi Barista a profesionály v továrním průmyslu, nadšenci, ale i těmi, kteří jen prostě tráví svůj volný čas v kavárnách.

V kapitole KÁVA pocítíte horký, čerstvý a voňavý ... čaj! V této části našeho seriálu srovnávacího kávu a čaj se podíváme na vzdálená místa, tedy tam, kde čaj začal svou dlouhou cestu. Zpět ke kávě nás zavede čtení o původu kávy v Tanzanii či v textu o experimentu mléka, který vám přinášejí skvělí lidé z Barista Hustle. Čeká vás také esej o novém alternativní cenově dostupném nástroji, který doufáme, že přinese nový vliv na udržení cenové hladiny zelené kávy.

Kapitola LIDÉ je kreativním prostorem, a to včetně rozhovoru s mistryní světa v kategorii Brewers Cup za rok 2018, Emi Fukahori. Jenn Chen vám přináší esej o horké kombinaci vaší práce a kávové závislosti, no a nebude chybět ani krátký příběh přímo z Brazílie - o strašidelném dny v životě profesionálního ochutnávače kávy, který více a více ztrácí chuťové smysly.

Kapitola SVĚT vám přináší rozhovor s marketingovým guru a kávovým Geek Brianem Gaffney. Když jsme s ním seděli na kávě v New Yorku, sami jsme byli fascinováni jeho myšlenkami o kávě. Myslíme si, že vás to pohltí stejně, jako nás. Snažíme se ukázat důležitost postavení značky v segmentu výběrové kávy pomoci vám ujistit se, že váš branding je vybudován skvěle. Na konci kapitoly jsme se vybrali do Moskvy. Esej o zvláštnosti historie kávy v ruském hlavním městě doplňujeme článkem o pozdě večerních kávových koktejlech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Standart magazín je printový magazín o kávovej kultúre, ktorý vznikol na Slovensku, no dnes sa rozrástol už do viac ako 60-tich krajín sveta. Vydáva ho partia kofeínových nadšencov pre kvalitnú žurnalistiku, dizajn a kávovú komunitu.