Standart č. 14

190 Kč
Na dotaz

Standart magazín je čtvrtletník zabývající se výběrovou kávou a životním stylem kolem ní. Časopis vydávájí na Slovensku a sleduje mezinárodní kávovou scénu. Ve významné mezinárodní soutěži získal druhé místo.

Kategorie: Standart magazín
Položka byla vyprodána…

Standar Magazín # 14 v sobě ukrývá rozmanitou škálu zajímavých témat, jejichž hlavním cílem je spojit pomyslnou propast mezi Barista a profesionály v továrním průmyslu, nadšenci, ale i těmi, kteří jen prostě tráví svůj volný čas v kavárnách.

V kapitole KÁVA pocítíte horký, čerstvý a voňavý ... čaj! V této části našeho seriálu srovnávacího kávu a čaj se podíváme na vzdálená místa, tedy tam, kde čaj začal svou dlouhou cestu. Zpět ke kávě nás zavede čtení o původu kávy v Tanzanii či v textu o experimentu mléka, který vám přinášejí skvělí lidé z Barista Hustle. Čeká vás také esej o novém alternativní cenově dostupném nástroji, který doufáme, že přinese nový vliv na udržení cenové hladiny zelené kávy.

Kapitola LIDÉ je kreativním prostorem, a to včetně rozhovoru s mistryní světa v kategorii Brewers Cup za rok 2018, Emi Fukahori. Jenn Chen vám přináší esej o horké kombinaci vaší práce a kávové závislosti, no a nebude chybět ani krátký příběh přímo z Brazílie - o strašidelném dny v životě profesionálního ochutnávače kávy, který více a více ztrácí chuťové smysly.

Kapitola SVĚT vám přináší rozhovor s marketingovým guru a kávovým Geek Brianem Gaffney. Když jsme s ním seděli na kávě v New Yorku, sami jsme byli fascinováni jeho myšlenkami o kávě. Myslíme si, že vás to pohltí stejně, jako nás. Snažíme se ukázat důležitost postavení značky v segmentu výběrové kávy pomoci vám ujistit se, že váš branding je vybudován skvěle. Na konci kapitoly jsme se vybrali do Moskvy. Esej o zvláštnosti historie kávy v ruském hlavním městě doplňujeme článkem o pozdě večerních kávových koktejlech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Standart magazín je printový magazín o kávovej kultúre, ktorý vznikol na Slovensku, no dnes sa rozrástol už do viac ako 60-tich krajín sveta. Vydáva ho partia kofeínových nadšencov pre kvalitnú žurnalistiku, dizajn a kávovú komunitu. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení