Značka: Abid

Clever Dripper

560 Kč
Skladem (1 ks)

S praktickým Clever Dripperem připravíte filtrovanou kávu tak jednoduše jako nikdy předtím. Ideální pro každého, kdo si chce vychutnat šálek skvělé kávy bez zbytečných kroků navíc.

Kategorie: Příprava kávy
Druh přípravy: V60

S praktickým Clever Dripperem připravíte filtrovanou kávu tak jednoduše jako nikdy předtím. Ideální pro každého, kdo si chce vychutnat šálek skvělé kávy bez zbytečných kroků navíc. Ve větší verzi "L" pro přípravu až 530 ml kávy. Ne nadarmo se říká, že nejhorší je, když má člověk možnost výběru. A přesně s tím se často potýká srdce nejednoho milovníka kávy. Copak vám se nikdy nestalo, že jste se prostě nedokázali rozhodnout, zda si připravíte kávu v klasickém french pressu anebo sáhnete raději po legendě v podobě porcelánového dripperu V60? A co kdybychom vám řekli, že jsme našli způsob, jak použít to nejlepší z obojího?

Clever Dripper je doslova a do písmene chytrý pomocník, který spojuje to nejlepší z obou metod a přidává ještě něco navíc. Je totiž vybaven speciálním patentovaným ventilem, který nepropustí kávu dřív, než jej posadíte na šálek či konvici. Právě díky tomu umožňuje kávu extrahovat rovnoměrně i bez nutnosti precizního zalévání kávy ze speciálních varných konvic. Výsledná káva si tak zachová jemnou chuť jako při dokonalé přípravě v dripperu, a to bez nepříjemné hořkosti či zbloudilé kávové sedliny, která je tak typická při použití french pressu.

K přípravě kávy v dripperu Clever přitom nepotřebujete žádné neobvyklé kávové příslušenství ani dvoustránkový návod k použití. Do dripperu jednoduše vložíte papírový filtr, prolijete horkou vodou, která odstraní nepříjemnou „papírovou chuť“ a prohřeje stěny dripperu. Potom ho posadíte na šálek a necháte vodu odtéct. Do filtru nasypete čerstvě mletou kávu, zalijete horkou vodou a počkáte dvě minuty. Pak už stačí posadit dripper na šálek či konvičku a máte hotovo.

Abid Clever Dripper L v kostce:

Spojuje to nejlepší z vlastností dripperu V60 a french pressu

Vyroben ze speciálního Eastman Tritan BPA-free plastu

Práci vám usnadní speciální patentovaný ventil

Užijete si snadnou přípravu kávy bez zbytečných kroků navíc

Výsledkem je jemná chuť kávy bez nepříjemné hořkosti a kávové sedlin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: