Standart č. 18

190 Kč
Na dotaz

Standart magazín je čtvrtletník zabývající se výběrovou kávou a životním stylem kolem ní. Časopis vydávájí na Slovensku a sleduje mezinárodní kávovou scénu. Ve významné mezinárodní soutěži získal druhé místo.

Kategorie: Standart magazín
Položka byla vyprodána…

Co najdete v Standart magazínu # 18?


Kritika, jako sociální fenomén, se může stát hnací silou ve vaší práci. Při aktuálním vydání Standart magazínu představujeme novou strukturu obsahu, kde se tematickým článkem stává esej "Otázka kvality: o kávě a kritice", od úžasné Noa Berger, která se zabývá spotřebou kávy. Noa dopodrobna zkoumá aktuální kritický stav výběrové kávy a právě přes tyto detaily nám prozrazuje hodně o samotném vývoji kritiky, kterou vnímáme obecně. Nepřehlédněte moudrosti, které přináší James Hoffmann, Scott Rao, Ashley Rodriguez, Michelle Johnson, Matter Perger či Oliver Strand a další!

Kritika je důležitou součástí růstu jakéhokoli odvětví. I kvůli našemu hlavnímu zájmu o vývoj výběrové kávy jsme se rozhodli prozkoumat úlohy kritiky právě s přihlédnutím na kávu. Na co všechno se tedy můžete těšit v novém čísel?

Úplně na začátku připomínáme, že Gwilym Davies přináší druhé pokračování série, v níž odhaluje běžné kávové myty. Proč říkáme, že káva je zrno, je Arabika opravdu z Arabského poloostrova a Robusta jen vymyšlený druh? Ashley Rodriquez se kriticky podívala na tvorbu ceny zelené kávy. Konzultantka a baristická mistryně Erika vůni se s námi promluvila také o tom, jak se s kritikou vypořádat, co s ní dělat aby se pro vás stala užitečná a jak efektivně kritizovat průmysl, který milujete.

I v tomto vydání pokračuje série článků o vodě s Adrianem Krišákom z Need for Espresso: Underground. Tentokrát se podíváme na to, kde a jak hledat informace, což vám může ušetřit hodiny frustrace. V rozhovoru s Ivetou Pupišovou jsme se s přihlédnutím na kritiku dostali do hotelového světa a dozvěděli se o práci hotelové špiónky.

Vedle listování novým číslem však nezapomínáme na úspěšné domácí projekty a přinášíme informaci jak se ze Stacomb Company stala úspěšná firma založená na přátelství a kvalitních produktech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Standart magazín je printový magazín o kávovej kultúre, ktorý vznikol na Slovensku, no dnes sa rozrástol už do viac ako 60-tich krajín sveta. Vydáva ho partia kofeínových nadšencov pre kvalitnú žurnalistiku, dizajn a kávovú komunitu. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení