Standart č. 18

190 Kč
Na dotaz

Standart magazín je čtvrtletník zabývající se výběrovou kávou a životním stylem kolem ní. Časopis vydávájí na Slovensku a sleduje mezinárodní kávovou scénu. Ve významné mezinárodní soutěži získal druhé místo.

Kategorie: Standart magazín
Položka byla vyprodána…

Co najdete v Standart magazínu # 18?


Kritika, jako sociální fenomén, se může stát hnací silou ve vaší práci. Při aktuálním vydání Standart magazínu představujeme novou strukturu obsahu, kde se tematickým článkem stává esej "Otázka kvality: o kávě a kritice", od úžasné Noa Berger, která se zabývá spotřebou kávy. Noa dopodrobna zkoumá aktuální kritický stav výběrové kávy a právě přes tyto detaily nám prozrazuje hodně o samotném vývoji kritiky, kterou vnímáme obecně. Nepřehlédněte moudrosti, které přináší James Hoffmann, Scott Rao, Ashley Rodriguez, Michelle Johnson, Matter Perger či Oliver Strand a další!

Kritika je důležitou součástí růstu jakéhokoli odvětví. I kvůli našemu hlavnímu zájmu o vývoj výběrové kávy jsme se rozhodli prozkoumat úlohy kritiky právě s přihlédnutím na kávu. Na co všechno se tedy můžete těšit v novém čísel?

Úplně na začátku připomínáme, že Gwilym Davies přináší druhé pokračování série, v níž odhaluje běžné kávové myty. Proč říkáme, že káva je zrno, je Arabika opravdu z Arabského poloostrova a Robusta jen vymyšlený druh? Ashley Rodriquez se kriticky podívala na tvorbu ceny zelené kávy. Konzultantka a baristická mistryně Erika vůni se s námi promluvila také o tom, jak se s kritikou vypořádat, co s ní dělat aby se pro vás stala užitečná a jak efektivně kritizovat průmysl, který milujete.

I v tomto vydání pokračuje série článků o vodě s Adrianem Krišákom z Need for Espresso: Underground. Tentokrát se podíváme na to, kde a jak hledat informace, což vám může ušetřit hodiny frustrace. V rozhovoru s Ivetou Pupišovou jsme se s přihlédnutím na kritiku dostali do hotelového světa a dozvěděli se o práci hotelové špiónky.

Vedle listování novým číslem však nezapomínáme na úspěšné domácí projekty a přinášíme informaci jak se ze Stacomb Company stala úspěšná firma založená na přátelství a kvalitních produktech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Standart magazín je printový magazín o kávovej kultúre, ktorý vznikol na Slovensku, no dnes sa rozrástol už do viac ako 60-tich krajín sveta. Vydáva ho partia kofeínových nadšencov pre kvalitnú žurnalistiku, dizajn a kávovú komunitu.